Prosinec 2011

All I want for Christmas is you

26. prosince 2011 v 0:14 | maky |  ostatní
Vánoce jsou za námi. Letos mi to ani moc nepřišlo jako Vánoce. Byl to prostě jenom fajn večer s rodinou. Venku nebyl sníh, v těle nebyla nálada, ale ipřes to všechno to bylo pěkný. Jsem ráda, že to takhle dopadlo, protože momentálně mám extrémní výkyvy nálad a myslim, že za to můžou jedině hormony, který mě momentálně nenechají ani vteřinu na pokoji.
Hormony momentálně ovládají úplně všechno a tak se už děsivě moc těším na Silvestra, protože konečně pořádně vypnu a doufám, že pak se moje hormony uklidní a všechno se mi v hlavě zase srovná do normálního chodu.

Guten tag, Meisen!

17. prosince 2011 v 22:47 | maky |  město
Ve středu jsme si s B. a její celou rodinkou udělali měnší výlet do Německa, do Míšně. Byli jsme nasávat vánoční atmosféru a ten den se vážně povedl. Míšeň je krásný, malý město, kde mají spoustu památek a vypadá to tam vážně úchvatně. Nakonec jsem taky večer šla na koncert, kde vystupovali hudebně nadaní lidé z naší ZUŠky a umínila si, že od příštího roku se začnu učit na kytaru a taky se ke mě donesla nejlepší zpráva za posledních pár měsíců.Sky is the window to the universe

13. prosince 2011 v 21:49 | maky |  příroda
Pár fotek nasbíraných, tak v průběhu minulého měsíce, možná i předminulého. Obloha je něco tak kouzelnýho, že to nejde nevyfotit, takže fotek oblohy mám v počítači asi nejvíc. Je zajímavý, že ještě nemám dvě naprosto identický fotky, ale možná v tom bude to kouzlo.Bubble, bubble and what?

11. prosince 2011 v 21:23 | maky |  lidé
Někdy si říkám, proč všechno nemůže bejt jako, když jsme byli malí. Jenom si tak dál žít svůj sen, snít o princeznách a princovi. Byly to krásný časi, ale svět se mění a my s ním. Občas mi to prostě nedá a musim udělat něco dětskýho. Jako třeba koupit si ten největší bublifuk, co v obchodech mají a jentak bublat.
Fotky jsou z jednoho dopoledne, kdy i od nás konečně odešel smog a dokonce vysvitlo i sluníčko :))Bez nadpisu

11. prosince 2011 v 18:00 | maky |  ostatní
Nejspíš bych vám teď takhle na úvod měla prozradit něco málo z mého skromného pubertálního života, ale ono prakticky není moc, co prozrazovat.

Jsem taková obyčejně neobyčejná 15ti letá holka, kterou nejčastěji můžete vidět s foťákem na krku (Canon 1000D) a nebo skicákem a tužkou v ruce. Svět pro mě a mé já asi není dost zajímavý, takový jaký je a proto mám, již zmíněné potřeby jako vytvářet si jinou realitu pomocí fotek, štětců, tužek a podobných vychytávek moderní doby. Možná bych se taky měla trochu zmínit o hudbě, protože to je věc, kterou si můžete vzít absolutně všude a bez níž, bych už nejspíš seděla někde v blázinci. Hudba je pro mě něco, co mě vždycky dokáže přenést do jiného světa, pomáhá mi přestat myslet na mé strašně "důležité" problémy a ať už mám jakoukoliv náladu, vždy se najde písnička nebo hned několik, které mou naladu přesně vystihnout a ještě jí podpoří. Mezi mé absolutně nepostradatelné kapely patří hlavně Simple plan, One republic, Green Day, Red Hot Chili Peppers, The Beatles, Tata Bojs a v neposlední řadě i Vypsaná fixa. Kromě toho všeho by se můj život asi určitě neobešel bez kamarádů, hlavně tedy některých a určitě by se obešel bez hubených, bloňďatých stvoření, co poslouchají Rap nebo Hip hop a myslí si, že jsou to nejdůležitější na světě.

Na psaní článků, obvzláště tedy prvních článků jsem spíš takový antitalent, takže nadále spíš očekávejte záplavu fotek, obrázků a skic s velmi strohým textem.

Maky